Parametryczna wyszukiwarka produktów

Włączone filtry:
  • kolor: SUNNY BLOND
  • kolor: 4/35/16*
  • kolor: 38
  • kolor: 12/26T*
kolor

Peruki – kolor SUNNY BLOND/4/35/16*/38/12/26T*

Jest 9 produktów.

Utrata włosów, spowodowana chemioterapią i osłabieniem organizmu w chorobie nowotworowej to duży stres dla każdej kobiety. Zakup wysokiej jakości peruki pozwala zminimalizować widoczne, fizyczne zmiany i łatwiej przejść czas leczenia.

 Efektywne leczenie choroby nowotworowej powinno odbywać się nie tylko na poziomie fizycznym. Ogromnie ważne dla całego procesu wychodzenia z choroby jest kondycja psychiczna i samopoczucie. Kiedy przychodzi trudny czas utraty włosów, łatwo o poczucie bezradności. Zakup dobrej, naturalnie wyglądającej peruki może odgrywać ważną rolę terapeutyczną, przywracając kobiecie wygląd sprzed choroby, a tym samym energię i możliwość normalnego funkcjonowania.

 Wybór peruki zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientek. Większość z pań decyduje się na perukę zbliżoną kształtem i kolorystyką do ich naturalnych włosów, co pozwala przejść czas leczenia niezauważalnie dla otoczenia.

 Dobrze wykonaną perukę cechuje:

  • wysoka jakość wykonania
  • wygląd i struktura naturalnych włosów
  • łatwość pielęgnacji
  • struktura umożliwiająca tworzenie różnych uczesań
  • komfort podczas noszenia

 

Najważniejszym zadaniem peruki jest stworzenie wrażenia naturalnych włosów klientki. Uzyskać je można wyłącznie dzięki wysokiej jakości perukom, wykonanym bardzo precyzyjnie i trwale. Dobrej jakości peruka jest też łatwa w pielęgnacji, bardzo wygodna w noszeniu i szybko przywraca komfort życia.

 W internetowym salonie medycznym DrMedico znajdą Państwo liczne propozycje peruk, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Peruki te są tworzone z myślą o użytkowniczkach w każdym wieku, dlatego oferujemy zarówno modele klasyczne, jak i bardziej nowoczesne uczesania.

 Większość oferowanych u nas peruk to produkty docenianej i lubianej przez klientki firmy NAH. Wszystkie peruki marki zostały wpisane do rejestru wyrobów medycznych i posiadają certyfikat jakości CE. Szeroka paleta fryzur i odcieni peruk pozwala na dopasowanie jej do naturalnych włosów, a także do odcienia cery, koloru oczu czy stylu kobiety.