Produkty dla amazonek

Jest 165 produktów.

ARTYKUŁY DLA AMAZONEK

Amazonki mają za sobą doświadczenie walki z chorobą nowotworową piersi, czego następstwem była mastektomia. Z myślą o paniach, które z różnych względów nie zdecydowały się na rekonstrukcję piersi, powstały liczne, ułatwiające życie produkty, poprawiające komfort życia i wygląd.

 W salonie medycznym DrMedico wybraliśmy najlepsze produkty dla amazonek, które pozwalają czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Wszystkie charakteryzuje najwyższa jakość, certyfikacja na rynek medyczny i doskonałe wykonanie.

 Oferujemy:

  • peruki
  • bieliznę i stroje        
  • kąpielowe dla amazonek
  • protezy piersi
  • artykuły przeciwobrzękowe
  • chusty i turbany

 

Nasze peruki są idealne dla pań, u których leczenie nowotworowe spowodowało utratę własnych włosów. Peruki wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów i dostępne w ogromnej palecie odcieni, długości włosów i wielu stylach uczesania. To świetne rozwiązanie nie tylko dla zamaskowania utraty włosów, ale również poprawy samopoczucia i komfortu życia kobiety.

Dla pań, które nie są zwolenniczkami noszenia peruk przez cały czas, przygotowaliśmy propozycję pięknych chust i turbanów. Dzięki nim łatwo uzyskać estetyczny i elegancki wygląd w swoim stylu, bez konieczności noszenia peruki.

 W naszej ofercie panie znajdą również liczne propozycje bielizny dla amazonek. Zarówno specjalistyczne biustonosze, jak i stroje kąpielowe nie tylko przywracają symetrię ciała, ale przede wszystkim są komfortowe i wygodne w użyciu. Dostępność wielu kolorów, fasonów i rozmiarów pozwala każdej z pań wybrać idealną dla siebie bieliznę w ulubionym stylu. Wysoka jakość materiałów i wykonania pozwoliła uzyskać trwałość produktów i doskonały efekt.

Oferujemy również liczne protezy piersi, które kształtem, kolorem i strukturą przypominają prawdziwy biust. Duży wybór rozmiarów i kształtów pozwala precyzyjnie dobrać idealny dla siebie. Protezy te są łatwe w pielęgnacji i doskonale imitują naturalną pierś, dzięki czemu kobiety mogą nosić dowolny strój.

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty przeciwobrzękowe, umożliwiające szybką i efektywną rehabilitację po przebytej mastektomii. Dzięki temu powrót do zdrowia jest szybszy i mniej bolesny, a powikłania rzadsze.