Biustonosze

Jest 69 produktów.

BIELIZNA

 

Niezależnie od przebytych chorób, każda z pań lubi piękną bieliznę, w której czuje się atrakcyjnie, kobieco i wygodnie. Kobiety po przebytej mastektomii, oprócz walorów estetycznych oczekują od bielizny również funkcji maskującej brak piersi i podtrzymania protezy.

 

Biustonosze i gorsety protetyczne mają za zadanie utrzymywać protezę piersi stabilnie w jednym miejscu, a jednocześnie posiadać wszystkie zalety klasycznego biustonosza i zdobić kobietę. Wybór odpowiedniego gorsetu wymaga precyzyjnego określenia własnego rozmiaru, przeznaczenia bielizny, rodzaju usztywnienia i stylu biustonosza.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając gorset protetyczny?

  • jakość wykonania
  • umiejscowienie kieszonki protetycznej
  • precyzyjnie określony rozmiar
  • kształt, model, usztywnienie

 

W ofercie DrMedico nasze klientki znajdą wiele propozycji biustonoszy protetycznych, głównie uznanej i lubianej marki Afma. Producent proponuje gorsety usztywnione i miękkie, z kieszonką protetyczną do umieszczenia protezy. W przypadku biustonoszy dla kobiet po mastektomii bardzo istotne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru, aby gorset dobrze utrzymywał protezę. Z tego względu oferowane produkty można kupić w pełnej rozmiarówce, co pozwala na idealne dopasowanie.

 

W zależności od indywidualnych preferencji oferujemy gorsety pooperacyjne w wielu dostępnych modelach i różnym przeznaczeniu. Dla pań, które preferują solidne podtrzymanie idealne będą biustonosze usztywniane przez fiszbiny. Dla kobiet, które stawiają na wygodę i funkcjonalność, oferujemy staniki miękkie, które zapewniają delikatne podtrzymanie, nie tracąc przy tym swoich właściwości protetycznych. Dostępne są również modele o różnej wysokości zabudowania, w zależności od preferencji klientek.

 

Nasza oferta bielizny protetycznej to także różnorodny styl. W szerokim asortymencie znajdą Państwo biustonosze wykonane z wysokiej jakości koronki, bardziej eleganckie i efektowne. Dla pań, które preferują codzienny styl, przygotowaliśmy liczne propozycje gorsetów gładkich, pozbawionych ozdobnych aplikacji. Będą one idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji, a także doskonałe do uprawiania sportu.

 

Podczas zakupu prosimy o określenie nie tylko dokładnego rozmiaru, ale również strony umiejscowienia kieszonki protetycznej.