Protezy piersi

Jest 65 produktów.

PROTEZY PIERSI

 

 

Proteza piersi to sposób na przywrócenie naturalnej symetrii ciała u kobiet po przebytej mastektomii. Pozwala na wyrównanie proporcji ciała, co jest nie bez znaczenia dla zdrowia kobiet z dużym biustem. Przede wszystkim jednak dobra proteza piersi pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu i komfortu kobiety, eleganckiego wyglądu i pewności siebie.

 

Dobra proteza piersi to:

  • idealne dopasowanie
  • komfort noszenia
  • miękkość, kształt i wygląd naturalnej piersi

 

W DrMedico znajdą Państwo protezy piersi o wielu rozmiarach, strukturach i kształtach, co pozwala dopasować protezę idealnie do sylwetki i potrzeb kobiety. Protezy, które oferujemy doskonale imitują naturalny biust i nawet pod najcieńszym ubraniem wyglądają idealnie.

 

Oferujemy głównie protezy marki Amoena – uznanego producenta najwyższej jakości produktów dla amazonek. Protezy są wykonane z materiału, który zapewnia nie tylko wygodę noszenia, ale jest bezpieczny i zdrowy dla skóry. Proteza utrzymuje odpowiednią temperaturę, co gwarantuje świeżość i komfort przez cały dzień.

 

Wybór protezy piersi z naszej oferty to także utrzymanie zdrowej postawy i sposób na zapobieganie komplikacjom pooperacyjnym. Amazonki, szczególnie te z większym biustem, powinny zadbać o zachowanie symetrii ciała. Zmniejsza to ryzyko obrzęków limfatycznych, a także wad i zwyrodnień kręgosłupa, spowodowanych jednostronnym obciążeniem ciała.

 

Przede wszystkim jednak to przywrócenie kobiecości i pewności siebie. Odpowiednio dobrana proteza piersi daje tak naturalny efekt, że skutki mastektomii są niezauważalne dla otoczenia. To również podniesienie komfortu życia kobiety, łatwiejszy i swobodny wybór ubrania, a także lepsze samopoczucie kobiety, co jest nie bez znaczenia dla rehabilitacji.

 

Oferta DrMedico pozwoli każdej z pań cieszyć się komfortem i pięknym wyglądem, a także choć w najmniejszym stopniu zapomnieć o skutkach trudnej choroby. To inwestycja w wizerunek, zdrowie i dobre samopoczucie.