STROJE KĄPIELOWE

 

Przebyta choroba i mastektomia nie musi oznaczać końca dotychczasowych aktywności. Kobiety, które całe życie kochały spędzać czas aktywnie nie muszą z tego rezygnować tylko ze względu na przebytą chorobę. Powrót do ulubionych sportów ma też doskonały wpływ na rehabilitację i pewność siebie kobiety, której choroba nie wyłącza z żadnej aktywności.

 

Stroje kąpielowe dla amazonek dyskretnie ukrywają brak piersi poprzez kieszonkę protetyczną, do której wkładana jest proteza. Efekt jest bardzo naturalny, a kobieta może swobodnie oddawać się sportom wodnym czy plażowaniu.

 

Co powinien zapewnić strój kąpielowy?

  • naturalny efekt i przywrócenie proporcji ciała          
  • dobre podtrzymanie biustu i protezy
  • swobodę ruchów
  • wygodę noszenia

 

 

 

Stroje jednoczęściowe

Dla pań, które aktywnie uprawiają sport i potrzebują dużej swobody ruchów, idealnym rozwiązaniem będą stroje jednoczęściowe. Pozwalają na nieskrępowane uprawianie sportów, bez strachu o przemieszczenie protezy. Są trwałe i solidnie, wykonane z wysokiej jakości tkanin.

 

Kostiumy dwuczęściowe

Kostiumy dwuczęściowe to propozycja dla pań, które chcą bardziej eksponować sylwetkę. Dobre wzmocnienia utrzymują protezę w odpowiednim miejscu i dają piękny, naturalny efekt.

 

W DrMedico chcemy zapewnić kobietom powrót do normalnego życia i sportowej aktywności. Przygotowaliśmy ofertę strojów kąpielowych po mastektomii, zarówno w wersji jedno, jak i dwuczęściowej.

 

Wszystkie oferowane produkty to najwyższa jakość materiału oraz konstrukcji. Zaprojektowane zostały z taki sposób, aby nawet przy dużej aktywności zapewnić doskonałe podtrzymanie. Proteza, nawet przy wielu ruchach pozostaje na swoim miejscu, co pozwala w pełni oddać się ulubionej aktywności.

 

Kostiumy kąpielowe w naszej ofercie to nie tylko najwyższa jakość i trwałość, ale również piękny wygląd. Duża dostępność wzorów i kolorów pozwala znaleźć wymarzony strój i cieszyć się nim przez wiele sezonów. Bogaty wybór rozmiarów zapewnia idealne dopasowanie stroju do sylwetki, zarówno w przypadku pań o drobnej, jak i masywnej budowie.