Lista produktów firmy MEDICAST

MEDICAST

Medicast - niezawodny sprzęt ortopedyczny
Jako doświadczony dystrybutor sprzętu ortopedycznego oferujemy Państwu wyłącznie najwyższej jakości wyroby od wiodących w branży producentów. Prezentowany przez nas sprzęt ortopedyczny powstaje dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii oraz w oparciu o postęp w dziedzinie medycyny.
Dostępny w naszej ofercie sprzęt ortopedyczny znajduje zastosowanie przy leczeniu oraz rehabilitacji urazów związanych z układem ruchu. W naszej ofercie znajduje się orteza stawu skokowego, jak i stabilizator stawu kolanowego. Udostępniamy także produkty związane z medycyną sportową, które doskonale sprawdzają się podczas fizjoterapii, oraz wiele akcesoriów pomocnych w urazach stawów.
W naszym szerokim asortymencie artykułów znajdują się ortezy, zapewniające właściwą stabilizację stawu bez konieczności zakładania gipsu. Oferujemy różne modele dostosowane do charakteru urazu, tj. orteza stawu kolanowego, stabilizator stawu skokowego. Udostępniamy również wybór między ortezami sztywnymi, półsztywnymi oraz miękkimi. Prezentowane przez nas rozwiązania wyróżniają się trwałością materiałów, dopracowaną konstrukcją oraz komfortem użytkowania.