Lista produktów firmy NAH

NAH

Firma NAH jest producentem oraz generalnym dystrybutorem profesjonalnych główek treningowych niemieckiej firmy BERGMANN. W ofercie firmy znajdziecie Państwo duży wybór główek treningowych w 100% z włosa naturalnego o różnych kolorach i długościach przeznaczonych dla adeptów fryzjerstwa, salonów i szkół fryzjerskich. Oferowane przez naszą firmę główki treningowe posiadają atest OMC, dzięki czemu można używać je we wszystkich międzynarodowych i krajowych mistrzostwach organizowanych na manekinach. Proponowane przez naszą firmę manekiny otrzymały pozytywna opinię Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko – Kosmetycznej Związku Rzemiosła Polskiego.
Drugą gałęzią naszej działalności jest sprzedaż peruk – protez medycznych. W ofercie posiadamy kolekcję ALTERNATIVE HAIR. Są to peruki przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, o szerokiej gamie kolorystycznej, ciekawym wzornictwie.


Tym samym staramy się zaspokoić nawet najbardziej zróżnicowane gusta i preferencje. Najważniejszą kwestią w działalności firmy jest zapewnienie komfortu klientom, dlatego staramy się poprzez nasze fasony utrzymać wrażenie naturalnego wyglądu a jednocześnie poczucie harmonii i elegancji. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom proponujemy ciekawą stylistykę, począwszy od fasonów klasycznych po awangardowe i ekstrawaganckie. Śledzimy panujące trendy w stylizacji fryzur co inspiruje nas do wprowadzania zmian. Modele z naszej kolekcji maja wpis do rejestru wyrobów medycznych i są oznakowane znaczkiem CE. Oferujemy dogodne warunki współpracy, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny dla naszych odbiorców.