Lista produktów firmy ELBUR

ELBUR

Firma PROMETAL działająca od 2003 w branży metalowej jest polską firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości łóżek rehabilitacyjnych i wyposażenia przeznaczonego do pielęgnacji oraz opieki długo- i krótkoterminowej.
W oparciu o najnowsze normy bezpieczeństwa produkujemy łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, które w dużej mierze rekompensują niepełnosprawność oraz znacząco poprawiają komfort osób pielęgnujących chorych.
Bogatą ofertę łóżek rehabilitacyjnych PROMETAL uzupełniają praktyczne szafki i stoliki przyłóżkowe oraz kolekcja harmonijnie dopasowanych mebli użytkowych - przystosowanych do specyfiki pracy w opiece długoterminowej.
Priorytetem firmy PROMETAL jest zadowolenie i bezpieczeństwo użytkowników. Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników są gwarancją powtarzalności procesów produkcyjnych i najwyższej jakości oferowanych produktów.
Wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji łóżek rehabilitacyjnych oraz mebli pozwoliło nam osiągnąć czołową pozycję w branży łóżek rehabilitacyjnych w Polsce i znaleźć uznanie wielu nabywców w Europie, Azji i Australii.