Lista produktów firmy ARMEDICAL

ARMEDICAL

Firma ARmedical® powstała w odpowiedzi zapotrzebowania rynku na profesjonalne usługi z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz medycznego. Wiedza i doświadczenie jakim dysponujemy gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę. Dzięki bogatej ofercie, konkurencyjnym cenom, wysokiej jakość produktów oraz obsłudze na najwyższym poziomie zaufało nam już ponad 800 sklepów medycznych na terenie całego kraju.


Misją ARmedical jest oferowanie produktów najwyższej jakości, rozumienie i zaspokajanie potrzeb klientów, spełnianie ich oczekiwań i dostarczanie produktów rehabilitacyjnych, ortopedycznych i pomocniczych, które pomogą im przejść „Stabilniej przez życie”.


Podstawą sukcesu firmy jest zorientowanie na klienta, jego potrzeby i oczekiwania, które kształtują zakres i kierunki naszego działania oraz rozwoju. Stosowana przez firmę strategia działania dostosowana do potrzeb lokalnych rynków umożliwia elastyczne kształtowanie oferty. Dzięki zorientowaniu na potrzeby klienta konsekwentnie i sukcesywnie ulepszamy naszą ofertę wprowadzając nowe innowacyjne produkty.
W zakresie zaopatrzenia ortopedycznego firma ARmedical jest wyłącznym dystrybutorem uznanych na świecie produktów ortopedycznych marki SPECIAL PROTECTORS, jak również wytwórcą innowacyjnych produktów takich jak piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne oraz szerokiej grupy produktów rehabilitacyjnych i środków pomocniczych.


W 2011 roku dzięki naszemu pozimowi obsługi klientów uzyskaliśmy wyłączność w Polsce na dystrybucję lekkich gipsów syntetycznych amerykańskiego koncernu 3M. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę lekkich gipsów Scotchcast Plus 3M, Soft Cast 3M dostępnych w różnych kolorach.
Posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne, zapewniające zaopatrzenie klientów na terenie całej Polski. Naszym partnerom oferujemy serwis na najwyższym poziomie, opiekę regionalnych przedstawicieli handlowych, bezpłatną infolinię, realizację zamówień w 24 godziny.
W swym działaniu kierujemy się mottem: ...Nie istnieje coś takiego, jak limit możliwości...