Lista produktów firmy MEYRA

MEYRA

Firma MEYRA jest częścią Grupy MEDORT – polskiego lidera w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Meyra to firma legenda na światowym rynku sprzętu rehabilitacyjnego segmentu premium, blisko osiemdziesięcioletnia tradycja, znakomite produkty oraz prestiż są jej głównymi atutami, a teraz i naszymi. Po włączeniu Meyry do Grupy Kapitałowej MEDORT, oferta spółki mdh powiększyła się o wszystkie produkty MEYRA występujące dotąd na rynku polskim. Zarówno firma Meyra jak i mdh poza produkcją sprzętu medycznego angażują się od lat we wspieranie osób niepełnosprawnych. Hasło „Poruszamy ludzi” to coś więcej niż zwykłe stwierdzenie, to filozofia, która określa prowadzenie biznesu. Wspieranie i motywowanie ludzi niepełnosprawnych poprzez pomoc w uzyskaniu mobilności i niezależności – to dewiza naszego działania. Staramy się by produkty Meyra były nieodłącznym towarzyszem takich osób i pomagały im w yzwaniach małych i dużych. Dzięki szerokiej ofercie wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego sprawiamy, że życie codzienne staje się zwyczajne, a cele indywidualne stają się osiągalne – zarówno w zakresie opieki domowej jak i w procesie rehabilitacyjnym czy w rywalizacjach sportowych.


Łączymy kompetencje i doświadczenie różnych jednostek, aby dostrzec nowe perspektywy, a przez to wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Mamy nieustanny kontakt z osobami niepełnosprawnymi, lekarzami, klinikami, terapeutami, opiekunami, a ścisła współpraca z wykwalifikowanymi firmami medycznymi zapewnia rozwój funkcjonalności produktów.
Dzięki naszym szkoleniom produktowym dla sprzedawców detalicznych i zróżnicowanym ofertom usług MEYRA to silna marka, której od ponad 75 lat towarzyszą duże zaangażowanie i doświadczenie.