Lista produktów firmy TIMAGO

TIMAGO

Timago International Group to wiodąca na polskim rynku firma branży rehabilitacyjnej i ortopedycznej, tworzona przez zespół specjalistów z zakresu medycyny i rehabilitacji, logistyki, a także handlu, w tym międzynarodowego. Jesteśmy czołową polska firmą specjalizującą się w wyrobach medycznych klasy I. Posiadamy wysokiej klasy asortyment produkowany ściśle według naszych założeń i wytycznych. Szeroka gama wyrobów obejmuje trzy główne linie produktowe: Mobility Care, Activity for daily living, Anatomic Support. Wysoka jakość produktów, stale rozwijane i poszerzane linie produktowe, pełne wsparcie sprzedażowe i logistyczne, dogodne warunki gwarancyjne oraz serwisowe ugruntowały nasza pozycję na rynku krajowym oraz dały podstawy do rozwijania się na arenie międzynarodowej.

POTENCJAŁ
Siedziba firmy Timago International Group mieści się w Bielsku-Białej, natomiast centrum logistyki w Zabrzu. Region - Śląsk, w którym jesteśmy zlokalizowani jest największym w Polsce okręgiem przemysłowym, w którym skupiają się główne centra logistyczne. Nasze centrum dystrybucji obejmuje ponad 3000 m2 powierzchni składowania, co znacząco wpływa na dostępność produktów oraz podwyższa potencjał firmy. Mocna pozycja na rynku krajowym pozwoliła nam na rozszerzenie działalności i zwiększenie grona partnerów handlowych na rynkach międzynarodowych. Niepodważalnym atutem firmy Timago jest wysokiej jakości sprzęt spełniający wymagania dyrektyw unijnych, a także duże doświadczenie w dystrybucji i logistyce. Przekonali się o tym nasi Klienci krajowi, a także międzynarodowi z takich krajów jak: Czechy, Litwa, Rosja, Belgia i Niemcy.

POLITYKA HANDLOWA
Polityka handlowa naszej firmy oparta jest na silnych relacjach partnerskich z Klientami, które w naszej opinii są warunkiem utrzymania i rozwoju wzajemnego zaufania oraz podstawą zapewnienia pełnej transparentności w relacjach biznesowych. Dla podkreślenia naszych przekonań postanowiliśmy przystąpić do programu RZETELNA FIRMA, w którym uczestniczymy nieprzerwanie od lipca 2009r. Jako wiarygodny i rzetelny partner biznesowy jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

NASI KLIENCI
Do grona naszych Klientów zaliczamy przede wszyskim hurtownie medyczne, specjalistyczne sklepy zaopatrzenia medycznego i rehabilitacyjnego, szpitale i kliniki, a także domy opieki nad osobami starszymi. W chwili obecnej zaopatrujemy ponad 1000 stałych odbiorców hurtowych.

MISJA
Wartością nadrzędną dla naszej firmy jest w pełni dbać o wygodę i bezpieczeństwo pacjentów - osób potrzebujących, oferując najwyższą jakość produktów - ich wykonanie, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Ciągłe poszerzanie gamy naszych produktów, tworzenie nowych linii i wzorów oraz stałe dążenie do zaspokojenia oczekiwań i potrzeb pacjentów w kraju i za granicą to nasze cele na najbliższe lata.