Lista produktów firmy ARIES

Aries Polska Sp. z o.o.


Czeski producent i sprzedawca wyrobów pończoszniczych i skarpet, firma Aries S.A., oferuje Państwu szeroką gamę produktów, z serii Moda (COMFORT), z serii zdrowie Avicenum (wyroby kompresyjne na żylaki) oraz produkty lecznicze w przypadku problemów z układem limfatycznym i cukrzycą (MEDICO), a także serię sport ROYAL BAY (SPORT).


Jesteśmy dumni z zastosowania w naszych wyrobach wysokiej jakości materiałów oraz wprowadzania ciągłych innowacji oraz nieskazitelnie zrealizowanej produkcji. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w produkcji wyrobów pończoszniczych, dzięki sprzedaży wysokiej klasy wyrobów pończoszniczych w przystępnej cenie oraz zadowoleniu naszych klientów.


Ponieważ zdrowie jest najważniejsze dla każdego z nas, wszystkie nasze skarpetki, pończochy, podkolanówki , legginsy, rajstopy i mankiety, wzbogacone są o mikrokapsułki z ekstraktami z ziół oraz szwajcarskie srebro antybakteryjne i przeciwgrzybicze , a także wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty jakości i są wykonane z wysokiej jakości materiałów.